Érdekel a repülés világa? Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben is különleges és hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz csatlakozni? A HungaroControl Zrt. Technológiai területére keressük határozatlan időre új kollégánkat az alábbi pozícióra:

Rendszerszervező

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • Aktív közreműködés a felhasználói igények felmérésében, elemzésében és specifikálásában, üzleti területek támogatása az üzleti követelményspecifikáció elkészítésében;
  • Újonnan bevezetendő rendszerek kapcsán a felhasználói igények megvalósításához szükséges koncepcionális és műszaki tervek, specifikációk, egyéb dokumentációk elkészítése;
  • Meglévő vagy bevezetés alatt álló informatikai rendszerek fejlesztéséhez / bevezetéséhez – különös tekintettel az integrált vállalatirányítási rendszerre, a vezetői információs rendszerre és egyéb üzletmenetet támogató rendszerekre, valamint a köztük lévő kapcsolatok megfelelő kialakítására és folyamatos fejlesztésére – szükséges funkcionális-, és rendszerspecifikációk elkészítése, illetve a külső partner által készített specifikációs és egyéb dokumentumok szakértői véleményezése;
  • Jelentősebb volumenű, informatikai rendszereket érintő fejlesztések megvalósításának menedzselése, a megvalósítás szakmai támogatása;
  • Folyamatos kapcsolattartás belső és külső fejlesztőkkel, illetve az igénylő üzleti területekkel;
  • Tesztelések elvégzése, koordinálása és szakértői támogatása, kapcsolódó dokumentációk elkészítése;
  • Felhasználói oktatások szakértői támogatása, oktatások megtartása, oktatási anyagok elkészítése, külső szállító által készített anyagok véleményezése;
  • Fejlesztések üzemeltetésre való átvételének minőségbiztosítása, üzemeltetésre történő átadása;
  • Informatikai beszerzések előkészítése, beszerzési folyamat szakértői támogatása.

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Műszaki, informatikai vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettséggel;
  • Informatikai rendszerek bevezetésében, a bevezetés menedzselésében, vagy informatikai tanácsadásban szerzett tapasztalattal;
  • Informatikai fejlesztések menedzselésében szerzett tapasztalattal;
  • Üzleti elemzői tapasztalattal;
  • Középfokú angol nyelvismerettel.

Elbírálásnál előnyt jelent:

  • Üzleti folyamatok fejlesztésében szerzett tapasztalat;
  • Informatikai tanácsadási projektek szakmai vezetésében szerzett tapasztalat;
  • ITIL minősítés, LEAN minősítés, projektvezetői minősítés;
  • Microsoft és IBM alapú technológiák ismerete;
  • Migrációk és tesztelések során szerzett tapasztalat;
  • Szolgáltatásmenedzsment folyamatok működtetésével kapcsolatos tapasztalat;
  • Megrendelői oldalon szerzett tapasztalat.

Az ideális jelöltet az alábbiak jellemzik:

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód;
  • Proaktivitás;
  • Jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Önállóság, határozottság;
  • End-to-End feladatkezelés;
  • Csapatmunkára való képesség.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés;
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások;
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • Innovatív technológiák használata;
  • Kulturált munkakörnyezet;
  • Otthoni munkavégzés lehetősége
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka.

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

És ha ezen kívül további információra is szükséged van a jelentkezéshez, keress minket
e-mailben: karrier@hungarocontrol.hu

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!