A hazai és nemzetközi piacon egyaránt jól ismert repülőgép karbantartással foglalkozó vállalat, csapatába szakembert keres az alábbi munkakör betöltésére:

Repülőgép Festő

A leendő kolléga feladatai:

  • Repülőgép szerkezeti elemek festése hangár és műhely körülmények között.

Elvárások:

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • Jármű fényező végzettség és gyakorlat
  • Műszakos munkarend vállalása 2×12 óra (07:00-19:00)
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Különleges munkakörnyezet: Budapesti Nemzetközi Repülőtér
  • Változatos feladatok a repülőgépkarbantartás és üzemeltetés területén
  • Teljes munkaidő, határozatlan időtartamú munkaviszony (műszakos – nappali munkarend)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődést, kérjük küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a human@aeroplex.com címre, a tárgy mezőben a pozíció megjelölésével.

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!