A Lufthansa Technik Budapest a Lufthansa csoport részeként 2001 óta foglalkozik a világ legismertebb utasszállító repülőgép típusainak karbantartásával és javításával a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.
A légi közlekedés elterjedésével arányosan nőtt az igény a repülőgép-karbantartó iparág növekedésére. Ennek megfelelően a Lufthansa Technik Budapest is folyamatosan bővül, egyedülálló képzési lehetőségekkel és kiváló állásajánlatokkal várja leendő munkatársait.

Csatlakozz hozzánk

Repülőgép-szerelő
pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Repülőgép-karbantartási feladatok elvégzése a repülőgépek egyes részein a minőségügyi előírásoknak és az egyéni vállalati jogosításnak megfelelően
  • Karbantartási dokumentáció elkészítése, vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Repülőgép-szerelő alapképesítés vagy ennek megfelelő Part 66 repülőgép-szerelő modulos képzés
  • Repülőgép karbantartásban szerzett repülőgépszerelő szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illő fizetést
  • Béren kívüli juttatásokat (cafetéria)
  • Féléves és évvégi vállalati célprémiumot
  • Kedvezményes mobil tarifacsomagokat
  • Kiváló szociális juttatásokat (pl. házasságkötés vagy gyermekáldás esetén)
  • Önkéntes egészség- vagy nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást
  • Védőháló biztosítást
  • Kedvezményes repülőjegy-vásárlási lehetőséget a világ számos nagyon távoli országába
  • Nagy múltú, stabil hátterű, multinacionális cég kínálta karrierlehetőségeket

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod a job@lhtb.hu címre.