Legyél Te is Repülőgép Karbantartó Technikus (Aircraft Maintenance Engineer)! A Lufthansa Technik Budapestnél egy jövedelmező, globális hiányszakmát tanulhatsz és segítünk neked abban is, hogy megálld a helyed ezen a nemzetközi területen. A Lufthansa Technik Budapest a Lufthansa csoport részeként 2001 óta foglalkozik a világ legismertebb utasszállító repülőgép típusainak karbantartásával és javításával a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren. A légi közlekedés elterjedésével arányosan nőtt az igény a repülőgép-karbantartó iparág növekedésére.

Ennek megfelelően a Lufthansa Technik Budapest is folyamatosan bővül, egyedülálló képzési lehetőségekkel és kiváló állásajánlatokkal várja leendő munkatársait.

Munkatársat keresünk

Repülőgép szerelő tanuló
munkakörbe.

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.

Munkaviszony: Határozatlan idejű
Munkaidő: Teljes munkaidő (heti 40 óra)
Munkarend:Beosztás szerinti nappali munkarend

A feladataid a következők lesznek:

  • Részvétel egy átfogó, mentorált repülőgép-szerelő képzési programban főállású munkaviszony keretében
  • Repülőgép-karbantartási részfeladatok elvégzése a repülőgépek egyes részein a minőségügyi előírásoknak és az egyéni vállalati jogosításnak megfelelően
  • Karbantartási dokumentáció elkészítése, vezetése.

Amit tőled várunk:

  • érettségi vagy felsőfokú végzettség,
  • kiváló kézügyesség,
  • műszaki gondolkodásmód,
  • alapszintű szerszámismeret, alapszintű szerelési tapasztalat,
  • megfelelő fizikai állóképesség (esetenként magasban vagy szűk helyen végzendő feladatok elvégzéséhez is),
  • anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás,
  • középfokú, aktív angol nyelvtudás,
  • érdeklődés a repülőgépek iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gépipari vagy műszaki területen szerzett képesítés, illetve munkatapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Béren kívüli juttatásokat (cafetéria, választható formában SZÉP kártya, egészség-, nyugdíjpénztár vagy pénzbeni juttatás)
  • Munkába járási támogatást (még budapesti lakosoknak is)
  • Féléves és évvégi vállalati célprémiumot
  • Kiváló szociális juttatásokat (pl. házasságkötés vagy gyermekáldás esetén)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást
  • Védőháló egészségpénztári biztosítást
  • Kedvezményes repülőjegy-vásárlási lehetőséget a világ számos nagyon távoli országába
  • Nagy múltú, stabil hátterű, multinacionális cég kínálta karrierlehetőségeket

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod és motivációs leveled a job@lhtb.hu e-mail címre!

A képzés 2024 szeptemberében indul a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren. A képzésről és erről a karrierlehetőségről részletes információkat itt, az Airportál oldalon olvashatsz, az „Építs karriert a Lufthansa Technik Budapestnél!” cikkünkben.

Jelentkezési határidő: 2024. július 31.

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!