A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működő Lufthansa Technik Budapest Kft. a következő munkakörbe keres munkatársat:

Repülőgép szerkezetjavító technikus

Feladatok:

  • A repülőgépek sárkány-szerkezetének a karbantartás során felmerülő hibáinak feltárása, és szakszerű javítása a vállalati előírásoknak megfelelően.

Szükséges kompetenciák:

  • Középfokú műszaki szakirányú végzettség (szakmunkás bizonyítvány)
  • Repülőgép karbantartásban szerzett szerkezetjavító szakmai tapasztalat
  • Munkavégzéshez szükséges műszaki angolnyelv-tudás
  • Jó kézügyesség és problémamegoldó készség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Tanulási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Műszaki rajz olvasás
  • Dokumentáció kezelés
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Kiváló szociális juttatások (pl. házasságkötés vagy gyermekáldás esetén)
  • Szakmai szintnek megfelelő bérezés
  • Nagy múltú, stabil hátterű, multinacionális cég

Jelentkezés: a job@lhtb.hu e-mail címen 2021. augusztus 10-ig.