Repülőtérforgalmi felügyelő (AOO) pozíció a Budapest Airportnál

Elkötelezett vagy a légiközlekedés iránt? Szeretnél egy mozgalmas és izgalmas terepmunkát végezni? Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és igazi csapatjátékos vagy?  Jelentkezz Repülőtérforgalmi felügyelőnek, és vedd kezedbe a repülőtér napi működtetését!

Ezek lesznek a feladataid:

  • A repülőtérre érkező légijárművek előtérre történő belépésének, gurulásának biztosítása ’Follow me’ jármű segítségével, a dokkolási és beállítási műveletek felügyelete, szükség esetén kézjelekkel történő aktív irányítása
  • Az indítási és hátratolási eljárások akadálymentességének biztosítása, ezek levezénylése, irányítása
  • Az illetékességébe tartozó területek állapotának, az azokon zajló tevékenységek folyamatos ellenőrzése, rendellenesség esetén azonnali intézkedés az akadályozó tényezők megszüntetéséről, kezeléséről
  • A szigorított biztonsági területeken belterületi jogosítvánnyal vagy helyismerettel nem rendelkező gépjárművek mozgásának biztosítása, felvezetése, ellenőrzése
  • A légijárművek kiszolgálási és parkolási szempontból veszélyeztetett zónáinak akadálykúpokkal, féktuskókkal történő megjelölésének ellenőrzése

 Ezt várjuk tőled:

  • Érettségi
  • B kategóriás jogosítvány és legalább 3 év aktív autóvezetési tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Kommunikációs és interperszonális készségek
  • Problémamegoldó képesség
  • Racionális gondolkodás
  • Elemző készség
  • 12 órás műszakos munkarend (nappal-éjszaka) vállalása

 Előnyként értékeljük, ha rendelkezel az alábbival:

  • Legalább 3 év repülőtéri operatív munkatapasztalat
  • Érvényes Repülésüzemi tiszt szakszolgálati engedély
  • Felsőfokú végzettség, légi közlekedési szakirány

 Ez vár rád nálunk:

  • Olyan pozíció, amit nem csak munkának, hanem hivatásnak érezhetsz
  • Hosszú távú munkalehetőség egy igazán összeszokott, támogató csapatban
  • A repülőtér működésének egyik leglátványosabb feladatkörét láthatod el
  • Munkába járás támogatása, negyedéves bónusz egyéni teljesítményértékelés alapján

A helyszín:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés közigazgatási területén található, autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet a legkönnyebben eljutni hozzánk. A repülőtér tömegközlekedéssel és vonattal is könnyen és gyorsan megközelíthető (200E busszal Kőbánya-Kispestről, vonattal a Nyugatiból vagy Zuglóból).

Így tudsz jelentkezni:

Ha úgy érzed, hogy motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat, és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, várjuk jelentkezésedet angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel ezen a linken!

Budapest Airport Zrt.
www.bud.hu

Budapest Airport – Magasan a legjobb