Repülőtérforgalmi karbantartó
pozíció a Budapest Airportnál

Ezek lesznek a feladataid:

  • A Repülőtérforgalmi üzemeltetéshez tartozó szolgálati járművek ütemezett heti ellenőrzéseinek kezelése, a szükséges jármű karbantartási feladatok szervezése, dokumentálása.
  • A Repülőtérfogalmi üzemeltetéshez tartozó szolgálati járművek kialakításához kapcsolódó felügyeleti és kísérési feladatok ellátása;
  • A járművek állagmegóvási feladataink, külső és belső takarításának elvégzése, szervezése;
  • A repülőtérforgalmi üzemeltetés által használt forgalmi terelő, záró és forgalombiztosító eszközök, burkoltjel sablonok karbantartása, állagmegóvása, rendelkezésre állásuk biztosítása;
  • Karbantartáshoz tartozó dokumentáció kezelése;
  • A műszakvezető által meghatározottak szerint a forgalombiztosító eszközök szállítása, szakszerű telepítése, begyűjtése.
  • Az építés kivitelezéshez kapcsolódó, a repülőtérforgalmi területeken szükségessé váló forgalmi kísérési feladatok ellátása.
  • A repülőtérforgalmi üzemeltetés által szervezett és biztosított projektek területi felügyelete, biztosítása.
  • A burkolt felületek FOD mentesítését leíró repülőtérfogalmi eljárásrendben meghatározott FOD-gyűjtő szőnyeg üzemeltetése, állagmegóvása, karbantartása.
  • A repülőtérforgalmi üzemeltetés KPI rendszeréhez tartozó mérésekben való közreműködés.

 Ezt várjuk tőled:

  • C kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • Forgalmi előtéri operatív munkatapasztalat

Ez vár rád nálunk:

  • Olyan pozíció, amit nem csak munkának, hanem hivatásnak érezhetsz
  • Hosszú távú munkalehetőség egy igazán összeszokott, támogató csapatban
  • Munkába járás támogatása, negyedéves bónusz egyéni teljesítményértékelés alapján
  • Számos csapatépítő program
  • Változatos céges programok (runway run, grill party, majális, karácsonyi buli, sportesemények, stb.)

A helyszín:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés közigazgatási területén található, autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet a legkönnyebben eljutni hozzánk. A repülőtér tömegközlekedéssel és vonattal is könnyen és gyorsan megközelíthető (200E busszal Kőbánya-Kispestről, vonattal a Nyugatiból vagy Zuglóból).

Amennyiben úgy érzed ez a pozíció és a feladatok hozzád illenek, várjuk önéletrajzodat ezen a linken!

Budapest Airport – Magasan a legjobb