Várunk Téged a BUD-hoz

Repülőtérforgalmi üzemeltetési gyakornok
munkakörbe.

A Repülőtérforgalmi üzemeltetés területhez csatlakozva a pozíciód fő fókusza lesz a légi oldali fejlesztési projektek megvalósulásához szükséges rendszerek felülvizsgálata, valamint statisztikák készítése. A koncepciótervek kidolgozását és az infrastruktúra ellenőrzését várjuk tőled, és munkáddal a repülőtérforgalmi üzemeltetés szolgáltatások fejlesztési folyamatát fogod támogatni! A 10 hónapos gyakornoki program végére megismered a repülőtér forgalmi üzemére hatást gyakorló rendszereket, eszközöket és berendezéseket, valamint projektmenedzsment tapasztalatot szerzel légi oldali szolgáltatások fejlesztésében, illetve betekintést nyersz a repülőtér folyamatos üzemét biztosító operatív szolgálatok feladataiba.

Ezek lesznek a feladataid:

  • A légi járművek földi mozgását akadályozó forgalmi és infrastrukturális tényezők felmérése, értékelése, statisztikák készítése.
  • Úthelyváró táblák rendszerének felülvizsgálata, javaslattétel az esetleges módosításokra.
  • Koncepcióterv kidolgozása légijárművek repülőtérforgalmi üzemeltetés általi kiszolgálásának jobb nyomon követhetőségére és a szolgáltatási szint növelésére.
  • A forgalmi infrastruktúra repülésbiztonsági célú takarításának eljárásrendbe ültetésének nyomon követése, az ehhez szükséges dokumentációs és értékelési rendszer kidolgozása.
  • A Repülőtérforgalmi üzemeltetési szakterület irodai munkájának támogatása.

Mit várunk tőled?

  • Hogy aktív főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszonyod legyen közlekedésmérnöki- légi szakirányon és minimum 4 lezárt féléved.
  • Aktív angol nyelvtudást és felhasználói szintű számítógépes ismeretet, magas szintű Excel tudás.
  • Rendszerszintű gondolkodásmód.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Heti 20 óra munkavégzést

Mit ad Neked a Runway gyakornoki program?

  • 10 hónapos szakmai fókuszú gyakornoki időt, 2024. szeptember 1.-től 2025. június 30.-ig.
  • 307.700 Ft/hó havibért + sikeres projektfeladat elvégzése esetén bónusz + munkába járási támogatás.
  • Teljes értékű csapattagként valóban szakmai feladatokat fogunk Rád bízni, valamit segítünk szakmai gyakorlatod és szakdolgozatod kapcsán is.
  • A fejlődésedet szakmai mentor segíti, projektek kivitelezésében vehetsz részt, sőt, egy idő után saját projektjeid is lesznek.
  • Biztosítunk számodra soft-skill fejlesztő tréningeket is a szakmai fejlődés mellett
  • Rugalmasan alkalmazkodunk az iskolai elfoglaltságaidhoz
  • Része lehetsz egy nemzetközi, mégis családias közösség életének, megtapasztalhatod a BUD pezsgő munkahelyi életét: változatos céges programokon (Grill party, Mikulás buli, Karácsonyi buli, Budapest Park koncertek, Runway run, egyéb sportesemények, stb.) és csapatépítő programokon vehetsz részt.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk ezen a linken!