A Celebi Ground Handling Hungary Kft. bővülő csapatába új kollégát keres az alábbi állás betöltésére:

Repülőtéri járatkezelő
(Ground Operations Agent)

Milyen feladatok várnak egy repülőtéri járatkezelőre?

Egy repülőtéri járatkezelő az alábbi feladatokat látja el a repülőtér forgalmi előterében a pontos menetrend betartása érdekében:

  • folyamatos direkt kapcsolattartás a repülőgép személyzetével, valamint más szolgálatokkal és hatóságokkal
  • a repülőtér forgalmi előterén szolgálatot teljesítők koordinálása, munkafolyamatok összehangolása a repülőgépek földi kiszolgálásával kapcsolatban
  • a repülőgépek súlyponti helyzetének, rakodásának megtervezése
  • járatdokumentációk kezelése és készítése
  • repülőgéphátratolási- és hajtóműindítási műveletek koordinálása

Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • B kategóriás jogosítvány
  • büntetlen előélet
  • középfokú aktív angol nyelvtudás
  • minimum középfokú vagy magasabb végzettség
  • hatékony kommunikációs képesség, stressztűrés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • szakszolgálati engedély megléte

Amit ajánlani tudunk, ha csatlakozol hozzánk:

  • alapbér, cafeteria juttatás, havi bónusz
  • este 6 és reggel 6 óra között 30%-os műszakpótlék
  • havi túlóra kifizetés
  • terhelés és súlypontszámítási szakszolgálati engedély költségmentes megszerzése, folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
  • bejárási támogatás (vidékről, Budapestről, autóval és tömegközlekedéssel egyaránt)
  • céges taxiszolgálat (bizonyos napszakokban)
  • közösségi rendezvények, céges programok
  • fiatalos és összetartó csapat.
  • exkluzív és sokszínű munkakörnyezet, a repülőtér izgalmas világa
  • kihívást jelentő és változatos feladatok
  • karrier lehetőség a polgári légiközlekedés számos területén
  • céges egyenruha garnitúra
  • gépjármű parkoló a munkavégzés ideje alatt
  • bejelentett és hosszú távú munkaviszony

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, akkor várjuk önéletrajzodat bérigényed megjelölésével az alábbi e-mail címre:
allas@celebiaviation.hu