Repülőtéri poggyászraktár fizikai munka

Ha fontos, hogy bejelentett állásod legyen, kiszámítható beosztásban, és szívesen végeznél olyan fizikai munkát, ahol lehetőséged van egyúttal digitális rendszerrel is dolgozni, jelentkezz repülőtéri poggyászraktárosnak!

Ezek lesznek a feladataid:

  • A poggyász-szortírozó gördülékeny működésének biztosítása a tárolórendszer használatával
  • A rendszer folyamatos felügyelete, fennakadások megelőzése
  • Poggyászok kódolvasóval történő azonosítása, megfelelő tárolóterületre osztása
  • A poggyászkezelési supervisor munkájának támogatása a poggyászraktár terület hatékonyságának növelésével

Ezt várjuk tőled:

  • Bármilyen középfokú végzettség
  • Tapasztalat digitális rendszerhasználatban
  • Jó állóképesség
  • Folyamatos műszakrend vállalása

Ez vár rád nálunk:

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • Bruttó 471.100 Ft/ hó alapbér, bruttó 92.000 Ft negyedéves bónusz (teljesítmény függvényében) + műszakpótlék
  • Munkába járás támogatása
  • Folyamatos, kétnapozó 12 órás munkarend (2 nap munka után 2 szabadnap)
  • Magán élet,-és balesetbiztosítás
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területe a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik, autóval a gyorsforgalmi úton vagy a 0-áson keresztül lehet a legkönnyebben eljutni hozzánk. Tömegközlekedéssel (200E busz Kőbánya-Kispestről) is könnyedén és gyorsan megközelíthető a terület. Kora reggeli munkakezdés, vagy késő esti befejezés esetén taxival segítjük a be- és hazajutást a budapesti, ecseri, gyáli, vecsési vagy üllői kollégáknak.

Jelentkezés: Ha úgy érzed, hogy motiváltan végeznéd ezeket a feladatokat, várjuk jelentkezésedet ezen a linken!

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!