Repülőtéri utasbiztonsági ellenőr
pozíció a Bud security Kft.-nél

Szívesen dolgoznál változatos, nemzetközi munkakörnyezetben? Szeretnél egy olyan repülőtéren dolgozni, ami immár nyolcadik éve nyeri el a „Kelet-Európa legjobb repülőtere” díjat és alig várod, hogy megtudd, mivel járulnak ehhez hozzá Védelmi ellenőreink?

Jelentkezz a Budapest Airport leányvállalatához, a BUD Security Kft-hez Repülőtéri utasbiztonsági ellenőr pozícióba, és légy része egy hatalmas, mégis családias csapatnak, akik az utazók biztonságáért dolgoznak nap, mint nap!

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. A Bud Security Kft. a Budapest Airport leányvállalataként biztonsági feladatokat lát el, hozzájárulva a légiközlekedés zavartalan működéséhez.
Ha nálunk dolgozol, aktív részese és működtetője lehetsz a repülőtér világának egy sokszínű és izgalmas csapat részeként, ahol karrierutadat támogatják és életre szóló tapasztalatot szerezhetsz!

Ezek lesznek a feladataid:

Védelmi ellenőrként feladatod és felelősséged lesz, hogy biztosítsd a légiközlekedés biztonságát. Ennek érdekében a legmodernebb biztonságtechnikai berendezéseket biztosítjuk az utasok és kézipoggyászaik átvizsgálásához és az utastérbe történő beengedéséhez.
Kollégáink biztosítják, hogy utasaink professzionális kiszolgálásban részesüljenek és pozitív élménnyel induljanak útnak repülőterünkről.

Ezt várjuk Tőled:

  • érettségi
  • alapszintű angol nyelvtudás
  • büntetlen előélet
  • Európai Uniós és a hazai jogszabályoknak megfelelő munkavégzés
  • napi 8 órás több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • ügyfélbarát és szolgáltatásközpontú hozzáállás
  • tanulásra, fejlődésre való elkötelezettség

Ez vár Rád nálunk:

  • Bruttó 351.000 Ft/ hó alapbér, bruttó 80.000 Ft negyedéves bónusz (teljesítmény függvényében) + műszakpótlék, fél éves munkaidőkeret
  • Napi 8 órás, 28 naponta ismétlődő folyamatos munkarend
  • Eltöltött idővel arányosan növekvő munkabér, konkrét karrierlépcsők, melyeket tisztán látsz magad előtt
  • Folyamatos szakmai és kompetenciafejlesztő képzések, melyeket kizárólag nálunk ismerhetsz meg, így munkádat mindig magas színvonalon végezheted
  • Családias, nagy csapat, ahol a formaruha egysége mögött egyéniségek vannak
  • Kora reggeli munkakezdés, vagy késő esti befejezés esetén díjmentes háztól-házig taxiszolgáltatással segítjük a be- és hazajutást a budapesti, ecseri, gyáli, vecsési vagy üllői kollégáknak.

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről. Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Ha úgy érzed, hogy motiváltan végeznéd ezeket a feladatokat, várjuk jelentkezésedet ezen a linken!

Budapest Airport – Magasan a legjobb