Service Design Specialist

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2021-ben elnyertük a „Legvonzóbb Munkáltató a szolgáltatási szektorban” címet a Randstad Employer Brand research független felmérése eredményeként. A repülőtéri utasforgalom újraindulásával folytatódik a fejlődés, ami mellet elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!
Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz, ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Milyen feladataid lesznek:

  • A Terminálon saját illetve partneri állományon tesztelési folyamat lebonyolítása
  • Service Design tesztelési eredmények kiértékelése
  • Statisztikák, felmérések biztosítása társterületek felé
  • Utasélményt növelő ötletek bemutatása, kidolgozása
  • Segíti a projektek előkészítését azok vizualizálásával
  • Service Design szolgáltatáshoz tartozó bármely területen felmerülő feladat elvégzése
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Ezt várjuk tőled:

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • középfokú végzettség (minimum érettségi)
  • B kategóriás jogosítvány
  • irodai asszisztensi/adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • középfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • legyél ügyes problémamegoldó, mert sokféle kérdéssel fordulnak majd hozzád
  • precizitásra is szükséged lesz, hiszen sok adatot kezelsz majd
  • önállóságodra és rugalmasságodra is számítunk az ad-hoc feladatok megoldásában

Szükséges tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat

Mi az amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Különleges munkakörnyezet
  • Bejárás támogatása
  • Barátságos, segítőkész munkatársak
  • Home office lehetősége

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Ha úgy érzed, hogy motiváltan végeznéd ezeket a feladatokat, várjuk jelentkezésedet önéletrajzoddal és motivációs leveleddel ezen a linken!

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!