Stratégiai beszerző-indirekt területre

Szeretnél egy egyedülálló cégnél, komplex beszerzési projektekért felelni?  Szívesen dolgoznál különleges környezetben, változatos kampányok és rendezvények beszerzésén? A Budapest Airport beszerzési osztályán most lehetőséged van rá, hogy elejétől a végéig menedzseld a rád bízott indirekt beszerzési területhez kapcsolódó projekteket, új rendszereket ismerj meg, mindezt Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterén.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Beszerzési eljárások kezelése a rád bízott, elsősorban marketing, IT, offline és online security szakágakhoz kapcsolódó kategóriákban.
  • A rád bízott kategóriákon belül a beszállítók és szerződések menedzselése.
  • A beszállítói kör bővítése, fejlesztése – részvétel hazai és nemzetközi beszállítók előminősítésében és értékelésében.
  • A beszerzési folyamatok teljes körű dokumentálása és lebonyolítása SAP-ban és e-beszerzési felületen.

Te vagy az ideális jelölt ha:

  • Felsőfokú végzettséged gazdasági vagy mérnöki területen szerezted.
  • Nem ijedsz meg, ha az angol nyelvtudásodat használnod is kell.
  • Minimum 2 éves releváns tapasztalatod van.
  • Rendelkezel érvényes B kategóriás jogosítvánnyal.
  • Szereted a pörgést és nem tántorítanak el a nehézségek.

Előnyként értékeljük, ha:

  • Ismered az SAP-t, valamely e-beszerzési rendszert.
  • Dolgoztál már nemzetközi környezetben

Ez vár rád nálunk:

  • Egyedi és motiváló munkakörnyezet
  • Kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Elhivatott, segítőkész kollégák, jó csapat, nyitott munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Modern IT rendszerek

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Ha úgy érzed, hogy motiváltan végeznéd ezeket a feladatokat, várjuk jelentkezésedet önéletrajzoddal és motivációs leveleddel ezen a linken!