Csatlakozz a Celebi Ground Handling Hungary Kft. a beszerzési és logisztikai csapatához

Szenior beszerző

munkakörbe és ismerd meg a repülés izgalmas világát!

Főbb feladataid lesznek:

  • A beszerzési folyamat kezelése az igényléstől a szállításig a releváns termékkategóriákban.
  • Beszerzési igények felmérése és megrendelés elkészítése SAP-ban.
  • Munkavégzés az SAP MM modulban, problémák esetén kommunikáció az isztambuli központtal.
  • Az MM modul új alkalmazásainak és fejlesztéseinek megismerése, használata.
  • A mennyiségi vásárlási és megtakarítási lehetőségek követése és azonosítása.
  • Biztosítani, hogy a beszállítók kövessék és betartsák az alkalmazandó vállalati és helyi szabványokat.
  • Releváns KPI-k kidolgozása, statisztikák és jelentések karbantartása.
  • A beszerzési menedzser támogatása a beszerzési osztály célkitűzéseinek teljesítésében.
  • Ad hoc jelentések és adminisztratív feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Legalább 3-5 év beszerzési tapasztalat beszállítók menedzselésében és adminisztrációjában.
  • Kiváló kommunikációs készség a hatékony tárgyaláshoz.
  • Nagyon jó elemző, problémamegoldó és stratégiai gondolkodási készség.
  • Kiváló időgazdálkodási képesség, hatékony priorizálás.
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás.
  • Előny a tapasztalat az SAP különböző moduljaiban, például az SRM-ben; az e-katalógus fejlesztése és a kapcsolódó szoftverek kezelése.
  • MS Office alapos ismerete.

Amit kínálunk Neked:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria.
  • Home office lehetőség.
  • Bejárás támogatás.
  • Folyamatos képzései és. fejlődési lehetőség.
  • Érdekes, változatos és kihívást jelentő feladatok.
  • Multinacionális, megbízható és stabil vállalati háttér.
  • A repülőtér különleges és izgalmas világa.

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, akkor várjuk angol nyelvű önéletrajzodat bérigényed megjelölésével az alábbi e-mail címre:
allas@celebiaviation.hu