Szerkezetjavító
(Sheet Metal Technician)

(Debrecen, Hungary)

Rólunk

A Skyways Technics a légi közlekedés regionális ágazatára szakosodott vezető MRO-szolgáltató. Személyre szabott, végponttól végpontig terjedő megoldásokat és eseti támogatást kínálunk regionális repülőgép-üzemeltetőknek, bérbeadóknak, MRO-knak és kereskedőknek világszerte. Dániában, Dubaiban, Kuala Lumpurban és Miamiban található létesítményeinkből a Skyways Technics világszerte biztosítja az alap- és üzembentartási karbantartást, az alkatrészek kisjavítását és nagyjavítását, valamint a 24/7 gyors és megbízható pótalkatrész-támogatást. A Skyways Technics mintegy 120 alkalmazottat köt össze. További információkat a következő weboldalon talál: www.skywaystechnics.com

A Skyways Technics jelenleg indítja el új szerkezetjavító létesítményét Debrecenben (Magyarország) (tervezett nyitás 2023 júniusában). Ha Ön a Skyways Technics-hez csatlakozik, akkor egy nemzetközi környezetben lévő folyamatos munkát kínálló társaság tagja lehet. A szervezeten belüli jelentős változások és gyors bővülés nagyszerű lehetőségeket biztosít mind a személyes, mind a szakmai fejlődésre. Egy olyan vállalatnál fogsz dolgozni, ahol a Kompetencia, az Együttműködés, a Tisztelet és a Felelősségvállalás a legfontosabb értékek.

A munkáról

Fém repülőgépszerkezetek javításában igazolt tapasztalattal rendelkező szerkezetjavítót keresünk, akik a javító műhelyünkben a mindennapi munkában szerepet vállal. A szerkezetjavító a műhely vezetőjének tartozik beszámolási kötelezettséggel.

Az Ön feladatai közé tartozik

  • Részt vesz a fémszerkezeti elemek vizsgálatában és értékelésében (funkcionális teszt, szemrevételezés, a hibás alkatrészek, korrózió és egyéb hibák kiemelése, és az összes elem elküldése a Skyways műszaki szolgálatának az értékelő jelentés és az ügyfélnek szóló árajánlat elkészítése céljából).
  • Minden típusú fémjavítás elvégzése, beleértve a szabványos módszereket, valamint a fém-fém kötést, a fém-kompozit kötést, az alrészek és tartozékok cseréjét.
  • A következő típusú alkatrészekre kell összpontosítani: ajtók, fékszárnyak, repülésvezérlők, motorháztetők, orrkúp (héjcsere).
  • A kijelölt karbantartási feladatok elvégzése a vállalati eljárásokkal és a jóváhagyott műszaki adatokkal összhangban.
  • A repülőgép-alkatrész újbóli összeszerelése és tesztelése az OEM által tervezett és szállított speciális szerszámok felhasználásával.
  • A szükséges karbantartási, nyilvántartási és biztonsági eljárások gyakorlása

A pozíció követelményei

  • Műszaki angol nyelvtudás / munkautasítások olvasása és megértése
  • Microsoft Office ismeretek
  • Előnyt jelent a lemezipari munkákra szakosodott lemezszerelői vagy szerkezetlakatos végzettség.
  • Legalább 5 éves munkatapasztalat a part 145. rész szerinti karbantartó szervezetnél a repülőgépek fémlemezeinek javítása területén.
  • Önálló és csapatmunkára való képesség

Amit ajánlani tudunk

  • A lehetőséget kínálunk egy új és növekvő debreceni légiipari tevékenységet végző vállalathoz való csatlakozáshoz. Valamint a Skyways Technicset egy magasabb szintre emelni ujj csapatunkkal.
  • Izgalmas és sokoldalú munka egy modern, multinacionális vállalatnál, ahol a hangnem kötetlen és nyitott.
  • Alapos és minden igényt kielégítő bevezetés a munkakörbe, a Skyways Technics folyamataiba és a regionális repülőgépek szerkezetének javításával kapcsolatos know-how-megszerzésében.
  • A képzést a dániai vagy malajziai központunkban javasoljuk, attól függően, hogy a debreceni létesítmények megnyitása előtt rendelkezésre állnak.
  • A kompenzációs csomagot az Ön profiljának és tapasztalatának megfelelően tárgyaljuk.

More info and application on this link!