Ügyeletes műszaki üzemvezető

Ezek lesznek a feladataid:

  • A repülőtér műszaki rendszereinek biztonságos és hatékony napi működésének biztosítása,
  • Napi szinten a szükséges utasítások kiadása és kapcsolattartás az ügyeletes repülőtér üzemeltetési vezetővel, terminálvezetővel, az ügyeletes repülés-üzemvezetővel, az őrparancsnokkal, az utasbiztonsági szolgálatvezetővel és külső partnerekkel,
  • Javaslatok elkészítése a különböző eljárások frissítéséhez, naprakészen  tartásához és felülvizsgálatához,
  • Jelentések készítése, szolgálati idő alatt történt események dokumentálása,
  • a Műszaki Irányító Központ tevékenységének irányítása,
  • Műszaki meghibásodás, kényszerhelyzet esetén, riasztási lánc végrehajtása, azok kezelésében való részvétel,
  • Részvétel az üzemzavarok utáni gyökérok elemzésben,
  • Az üzemvitellel kapcsolatos tájékoztatás nyújtása.

A pozíció folyamatos nappali 12 órás műszakrendű (6:00-18:00), két munkanapot két szabadnap követ.

Ezt várjuk tőled:

  • Középfokú műszaki végzettség, felsőfokú mérnöki végzettséget előnyként értékeljük
  • Minimum 3 év műszaki irányításban szerzett szakmai tapasztalat
  • Középszintű aktív angol nyelvtudás
  • Előnyként értékeljük, ha van repülőtéri operatív munkatapasztalatod
  • MS Office felhasználói szintű használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elemző készség a várható események előre látásának felméréséhez
  • Asszertív kommunikáció az információk hatékony továbbításához
  • Jó szervezőkészség és rendszerben gondolkodás képessége

Ez vár rád nálunk:

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • Éves bónusz
  • Munkába járási támogatás
  • Magán élet- és balesetbiztosítás
  • Pezsgő munkahelyi élet: változatos céges programok (Grill party, Mikulás buli, Karácsonyi buli, Runway run, egyéb sportesemények, stb.), csapatépítő programok, ingyenes Budapest Park jegyek (küzdőtérre és a saját party terminálunkba is)
  • Támogató csapat

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Amennyiben úgy érzed ez a pozíció és a feladatok hozzád illenek, várjuk jelentkezésedet ezen a linken!

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!