Ügyeletes repülésüzem vezető (DAM) pozíció a Budapest Airportnál

Ha a jogosítványod nem csak egy plasztikkártya a tárcádban és készen állsz arra a kihívásra, hogy a repülőtér forgalmi területének biztonsága a te kezedben legyen, jelentkezz DAM pozíciónkra!

Ezek lesznek a feladataid:

  • A Budapest Airport repülésüzemének ellenőrzése, irányítása, a forgalmi terület rendelkezésre állásának optimalizálása (futópályák, gurulóutak fénytechnikai berendezései, burkolat állapota)
  • Kapcsolattartás a repülőtér operatív működését biztosító belső és külső partnereivel (légiforgalmi irányítás, pilóták, kiszolgáló szervezetek)
  • Légi járművek földi mozgásának biztosítása a repülésbiztonsági szabályok betartatásával
  • A repülésüzemet érintő események, folyamatok dokumentálása, jelentések készítése, adatszolgáltatás
  • A forgalmi területeken felmerülő rendellenességek megszüntetése, ezzel kapcsolatos döntéshozatal, munkavégzések jóváhagyása, felügyelete és ellenőrzése
  • A repülőtér hóeltakarítási rendszerének operatív működtetése, vezetése,  madár- és vadvédekezési folyamatainak operatív támogatása
  • A repülőtér forgalmi üzemeltetését érintő elméleti kérdések kezelése, kidolgozása, javaslattétel optimalizálásra

Ezt várjuk tőled:

  • Érettségi
  • Legalább 3 év operatív repülőtéri tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, min. 5 év aktív vezetési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Pszichikai és fizikai terheléstűrés
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása
  • Önállóság
  • Döntésképesség
  • Vezetői képesség

Előnyként értékeljük, ha rendelkezel az alábbival:

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • ITM-LH által elfogadott érvényes Repülés Üzemi Tiszti – repülőtér-felügyelői és előtér-ügyeletes tiszti Szakszolgálati engedély, a repülőtérforgalmi üzemeltetés által kiadott jogosításokkal

Ez vár rád nálunk:

  • Te lehetsz az, aki a repülőgépek földi közlekedésének biztonságáért felel
  • Összetartó csapat, akik támogatnak a tanulásban, és a sikerek elérésében
  • Nem lesz két ugyanolyan napod, akár hosszú évek múltán sem és mindig mozgásban leszel.

A helyszín:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés közigazgatási területén található, autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet a legkönnyebben eljutni hozzánk. A repülőtér tömegközlekedéssel és vonattal is könnyen és gyorsan megközelíthető (200E busszal Kőbánya-Kispestről, vonattal a Nyugatiból vagy Zuglóból).

Így tudsz jelentkezni:

Ha úgy érzed, hogy motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat, és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, várjuk jelentkezésedet angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel ezen a linken!

Budapest Airport Zrt.
www.bud.hu

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!