Utasbiztonsági koordinátor
pozíció a Bud Security Kft.-nél

Jól beszélsz angolul és szívesen használnád a nyelvtudásod? Érdekel egy a repülőtéri utasforgalomban végezhető pörgős munka? Kíváncsi vagy, hogy milyen komoly biztonsági előírások és szabályok mentén működik egy nemzetközi repülőtér? Jelentkezz hozzánk Utasbiztonsági koordinátornak!

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. A Bud Security Kft. a Budapest Airport leányvállalataként biztonsági feladatokat lát el, hozzájárulva a légiközlekedés zavartalan működéséhez.
Ha nálunk dolgozol, aktív részese és működtetője lehetsz a repülőtér világának egy sokszínű és izgalmas csapat részeként, ahol karrierutadat támogatják és életre szóló tapasztalatot szerezhetsz!

Ezek lesznek a feladataid:

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • Beszállókártyák érvényességének ellenőrzése
  • A sorban álló utasok koordinálása, gyermekek, várandós nők, mozgáskorlátozottak és az arra rászorulók utasbiztonsági ellenőrzésének soron kívüli biztosítása.
  • Rendkívüli esetben, egy elhúzódó utasbiztonsági ellenőrzés által okozott kényelmetlenségek enyhítése (pl.: ásványvíz kiosztása).
  • A személy és kézipoggyász átvizsgálás előkészítése az utasbiztonsági ellenőrzésre, illetve az utasok tájékoztatása az utasbiztonsági ellenőrzés menetéről.
  • Az utas visszaáramlás megakadályozása.
  • Fast-track csatornára jogosultak megfelelő kezelése.

Ezt várjuk tőled:

  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Udvarias, türelmes attitűd
  • Kedves, de határozott kommunikációs képesség
  • Ismétlődő folyamatlépés, kommunikáció esetén is képes legyél lelkesedéssel fordulni a következő utashoz.

Ez vár rád nálunk:

  • Bruttó 356.500 Ft alapbér/hó, br. 80.000 Ft negyedéves bónusz (egyéni teljesítménytől függően), műszakpótlék, munkába járás támogatása
  • A munkakör ellátásához szükséges képzést mi biztosítjuk neked.
  • Nagy, mégis befogadó csapat
  • Egy pozíció, ami akár repülőtéri karrierutad első lépcsője lehet

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről. Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Jelentkezés: Ha úgy érzed, hogy motiváltan végeznéd ezeket a feladatokat, várjuk jelentkezésedet ezen a linken!

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!