A Celebi Ground Handling Hungary Kft. bővülő csapatába új kollégát keres az alábbi munkakör betöltésére:

Vámügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • vámügyintézés megvalósítása vámügynökségen keresztül (AIS, NCTS)
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és a vámhivatallal
  • kamionok indítása, érkeztetése a vámhivatallal, rögzítések elvégzése az NCTS rendszerben
  • az új eljárások, törvények értelmezése, elsajátítása
  • céges levelezés intézése
  • áruregben végezhető műveletek végrehajtása (pl.: osztás, egyesítés, BEGYA rendezés)
  • export kiléptetések okmányainak ellenőrzése
  • az átmeneti megőrzésű raktár engedély előírásainak betartása, nyilvántartások vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • vámügyintézői végzettség
  • kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • magas fokú stressztűrő képesség és terhelhetőség
  • precizitás, pontosság a munkavégzés során
  • több műszakos munkarend vállalása
  • büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • motiváló bérezési csomag, cafeteria
  • bejárás támogatása, céges taxiszolgálat
  • kihívást jelentő, változatos napi feladatok
  • szakmai háttértámogatás egy fiatalos, összetartó csapatban
  • képzéseken való részvétel lehetősége

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, akkor várjuk önéletrajzodat bérigényed megjelölésével az alábbi e-mail címre:
allas@celebiaviation.hu