Vezérléstechnikai mérnök
pozíció a Budapest Airportnál

Ha szívesen dolgoznál egy egyedi iparágban, különleges helyszínen és ismernél meg olyan eszközöket és berendezéseket, amikkel máshol nem találkozhatsz, csatlakozz a Budapest Airport Vezérléstechnikai csoportjához és legyél aktív részese a repülőtér fejlődésének!

Ezek lesznek a feladataid:

  • Közreműködés a felügyeleti rendszerek és a vezérlések fejlesztésében, projektek koordinálásában.
  • A szakterülethez tartozó rendszerekre vonatkozóan a fejlesztési projektek megtervezésében való részvétel, a társterületekkel együttműködve a projektek műszaki tartalmának meghatározása
  • Repülőtéri üzemzavarok esetén műszaki elemzés a vezérléstechnikai rendszerek eseményeiből
  • Új projektek önálló vezetése a szakterületeden belül
  • A csoporthoz vagy projekthez kapcsolódó dokumentáció és kezelési utasítások felülvizsgálata, naprakészen tartása.
  • A felügyelt berendezésekre vonatkozó karbantartási stratégia folyamatos nyomon követése, a berendezésekhez és rendszerekhez kapcsolódó karbantartási és hibajavítási munkálatok tervezése.
  • A meghibásodott berendezések technikai elemzésének koordinálása, gyökér ok elemzések elvégzése szisztematikus problémamegoldó módszerekkel.
  • Műszaki kapcsolattartás a szerződött partnerekkel a munkavégzés támogatása és ellenőrzése.
  • Az üzemeltetett rendszerekkel kapcsolatos prezentációk, időszakos beszámolók elkészítése.

Ezt várjuk tőled:

  • Villamosmérnöki diploma
  • SCADA felügyeleti rendszerek  fejlesztésében való tapasztalat
  • RTU vagy PLC programozói tapasztalat
  • Adatbáziskezelő rendszerek ismerete (elsősorban Microsoft SQL Server)
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • „B” típusú vezetői engedély
  • Középfokú / kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó szervező és problémamegoldó készség,
  • Cél, folyamat és minőség-orientáció
  • Jó kommunikációs készség,
  • Proaktív, nyitott, csapatjátékos személyiség,

Ez vár rád nálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Változatos szakmai feladatok
  • Összetartó, folyamatosan fejlődő csapat
  • Egyedi műszerek és berendezések

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Így tudsz jelentkezni:

Ha úgy érzed, hogy motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat, és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, várjuk jelentkezésedet ezen a linken!