Az ACE Kft. a hazai és nemzetközi piacon egyaránt jól ismert, repülőgép karbantartással foglalkozó, dinamikusan növekedő és partnerségi kapcsolatait folyamatosan sikerrel bővítő vállalat. A 2022-es év inspiráló projektjei kapcsán a létszámunk tovább növekszik, ezzel együtt számtalan izgalmas feladat vár ránk.
Több éves tapasztalatod van fémmegmunkálásban? Évek óta repülőgépek szerkezeteit javítod? Szereted a szakmai kihívásokat? Ha minden kérdésre igen a válaszod, akkor jelentkezz hozzánk

Vezető Szerkezetjavító
pozícióra!

Főbb feladatok:

  • Repülőgépek szerkezetjavítási és karbantartási feladatainak elvégzése
  • Fémipari technológiák aktív használata mind a javítási, mind a karbantartási feladatok során
  • Közreműködés esetleges egyedi megoldások kialakításában

Elvárások:

  • Fémipari ismeretekre alapuló szakmában (bádogos, géplakatos, karosszéria javító) szakmunkás bizonyítvány
  • Középiskolai érettségi
  • Legalább 5 év légijármű, légijármű szerkezet karbantartásában, javításában szerzett tapasztalat
  • Érvényes kiegészítő tárgyak tanúsítvány (HF, EWIS)
  • Aktív angol nyelvismeret
  • Jó mechanikai készség
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, felelősségtudat
  • Műszakos munkarend vállalása 2×12 óra (07:00-19:00)

Előnyt jelent:

  • Repülőgép szerelő bizonyítvány és gyakorlat
  • Hőkezelő ismeretek
  • Elvégzett repülőgép szerkezetjavító tanfolyam
  • Munkavégzéshez szükséges angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Biztos, nagyvállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Különleges munkakörnyezet (a 18. kerület és Vecsés határán, a ferihegyi repülőtér területén)
  • Versenyképes bérezés
  • Határozatlan időtartamú munkaviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk önéletrajzod magyar nyelven a human@aeroplex.com e-mail címre a pozíció megjelölésével.