Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre Future cégcsoport megbízásából

villanyszerelő munkatársat
keresünk.

Feladatok:
A létesítmények elektromos ellátását biztosító installációs hálózatok és erőátviteli berendezések karbantartása és javítása; karbantartási és javítási feladatok a létesítménybe telepített és létesítményeket kiszolgáló erőátviteli, világítási, szünetmentes, szükségvilágító és villámhárító hálózatokon, eszközökön, berendezéseken, rendszereken.

Amit várunk:

  • villanyszerelői végzettség;
  • 3-5 éves villanyszerelői, karbantartói tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bérezés;
  • jó munkahelyi légkör;
  • próbaidő után cafetéria rendszer;
  • hosszú távú, biztos munkahely;
  • vidékről utazási költségtérítés;
  • professzionális munkaeszközök és munkaruha;
  • folyamatos szakmai továbbképzés és képzések támogatása.

Munkaidő: H-P, 7:00-15:30

A Future AFM további munkakörökre is keres jelentkezőket a budapesti repülőtérre: 1 fő felületkarbantartó, 1 fő kazángépész, 1 fő gépész, 1 fő műszerész jelentkezését is várják.