Bodorics Tamás, az AIRportal.hu LHBP spotter csapatának tagja nyerte az Airliner World 2009. év fotója pályázatát. A győztes kép a 2009. augusztusában, a Budaörsi repülőtéren vendégeskedő KLM/Air France F-AZTE lajstromjelű DC3-asról készült éjszakai képével. Bodi egy 400GBP értékű fotó felszerelést nyert a versenyen. Az AIRportal.hu nevében ezúton is gratulálok Tamásnak! Csak így tovább!

Airline: Private
Type: Douglas C-47A Skytrain (DC-3A)
Reg.: F-AZTE
Date: 2009.08.17.
Spot: LHBS – Ramp
Készítette: Bodorics Tamás

A kép teljesen sötétben készült, a futóműveket fehér fényű, a törzs alját és a kereket előtti részt piros fényű LED-ekkel világítottuk meg. Az Air France logót egy zseblámpával világítottam a jobb oldali futó mögött ülve, a többi fényt folyamatos vakuzással hoztuk létre. Háttérben a HA-LIX-et a hangárokon lévő fény, a narancssárga eget pedig a város feletti fény és smog tette olyanná, amilyen. Köszönet Dödinek és Laurának!