Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Keressük a repülés és a légiforgalmi irányításhoz kapcsolódó technológiák, feladatok iránt érdeklődő kollégánkat

UAS specialista
munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • a Társaságnál keletkező UAS-hez kapcsolódó feladatokban való részvétel pl. startégia alkotás, szabályozási tervezetek készítése, Mydronespce fejlesztés (2019/947, 2019/945 valamint 2021/664 számú EU rendeletekben illetve vonatkozó magyar jogszabályoknak megfelelően)
  • közreműködés a Társaság UTM rendszerének kialakításában, valamint az UAS szakértői feladatok ellátásában,
  • támogatja az UTM policy kialakítását, megvalósítását,
  • figyelemmel kíséri az UTM és UAS vonatkozású nemzetközi trendeket és szabályozásokat.

Elvárásaink:

  • műszaki felsőfokú (egyetemi, vagy főiskolai) végzettség,
  • UAS „nyílt A2” kategóriához szükséges kompetencia tanúsítvány,
  • hazai és EU-s UAS szabályozás ismerete,
  • aktív angol középfokú nyelvtudás,
  • UAS technológia műszaki hátterének ismerete,
  • UAS iparági tapasztalat,
  • UAS repülési tapasztalat részletes bemutatása és igazolása.

Az elbírálásnál előnyt jelenthetnek:

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • ATM terület ismerete
  • UAS szakmai szervezeti tagság
  • UAS típusok széleskörű ismerete,
  • hazai légtérstruktúra és szabályozás ismerete,
  • külföldön szerzett UAS üzemeltetési tapasztalat
  • UTM ismeret, nemzetközi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
  • kihívásokban gazdag, sokrétű feladatok
  • stabil és hosszútávú munkalehetőség egy nemzetközi légiforgalmi környezetben működő vállalatnál

Jelentkezési határidő: 2022.12.27.

Tudj meg többet a lehetőségről cikkünkből:

Feketeöves dróngurut keres a HungaroControl

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!