Elektrikus hibaelhárító

A Budapest Airport Műszaki központja Repülőtéri elektromos hibaelhárító pozícióba várja a jelentkezőket! Jelentkezz, ha mozgalmas terepmunkára vágysz, különleges környezetben egy összetartó csapat részeként!

Ezek lesznek a feladataid:

  • Részvétel az alábbi rendszerek, berendezések helyszíni üzemeltetésében, ellenőrzésében és karbantartásában:
    • A repülőtér területén található 10 és 0,4kV-os elektromos hálózat
    • Tartalék energiarendszerek, dízelgenerátorok (indítása, felügyelete)
    • Szünetmentes hálózatok
    • Térvilágítás energiaellátása
    • Fénytechnikai energiaellátás
    • Liftek, mozgólépcsők
    • Egyéb repülésbiztonsággal összefüggő berendezések
  • 10 és 0,4kV-os elektromos rendszerek kapcsolási terveinek készítése, kapcsolások elvégzése
  • Üzemzavar esetén helyszíni munkafelügyelet és/vagy hibaelhárítás az elektromos rendszereken

Ezt várjuk tőled:

  • Középfokú erősáramú (villanyszerelői) végzettség, valamint villamos alállomás kezelői vizsga
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Repülőtéri helyismeret előny
  • 12 órás műszakokban, folyamatos munkarend vállalása

Ez vár rád nálunk:

  • Kihívást jelentő, változatos projektek és feladatok várnak rád
  • Különleges és egyedi munkakörnyezetben végezheted a munkád
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatás
  • Negyedéves bónusz

Ha úgy érzed, hogy motiváltan végeznéd ezeket a feladatokat, várjuk jelentkezésedet ezen a linken!