A hazai és nemzetközi piacon egyaránt jól ismert repülőgép karbantartással foglalkozó vállalat, csapatába szakembert keres az alábbi munkakör betöltésére:

Hangár karbantartás tervező
(Base Maintenance Planner)

A leendő munkatárs feladatai:

Az Aeroplexhez szerződött légitársaságok repülőgépeinek hangár karbantartásai tervezésében:

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • Az Aeroplex által végzendő hangár karbantartások munkacsomagjainak elemzése
  • A kritikus tevékenységek/utak beazonosítása
  • A kezdeti hálóterv és erőforrásterv elkészítése a tervezett kapacitás követelmények kiegyenlítésével
  • Részvétel a project team-ek munkájában, a karbantartás folyamatának figyelemmel kísérésével
  • A tervtől történő eltérések indikálása a project managernek, szükség szerint a hálóterv módosítása
  • A hangár karbantartások utóelemzése és a tapasztalatok átvezetése a hálóterv-sablonokban
  • A vállalat működéséhez szükséges, a szakmai kompetenciájába tartozó feladatok ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú gépész-/villamos-/közlekedésmérnöki végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Angol (műszaki és/vagy középfok)

Előnyt jelent:

  • Repülőgép típusismeret (A320, B737, B757 vagy B767 típusok valamelyikén)
  • Repülőgép karbantartástervezésben szerzett gyakorlat
  • MS Project vagy más Project Management szoftver készségszintű használata
  • Repülőgép karbantartások során alkalmazott integrált számítógépes rendszerek valamelyikének ismerete (pl. AMOS)

Amit kínálunk:

  • Javadalmazás: alapbér + Kollektív Szerződés szerinti egyéb juttatások.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük az alábbi címre juttassa el:

Aeroplex Kft. Humán Központ
1185 Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér

E-mail: human@aeroplex.com

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!